Corps Commander Luke Thomas
Deputy Corps Commander Daniel Strong
Chief of Staff Brett Johnson
Corps Sergeant Major Emily Neeley
Unit Commander Sergeant Major/First Sergeant
D Co Vincent Velasquez Andrew Patterson
1st Regiment Ethan Cain Tanner Cedrone
G-2 Charlotte Miller Devyn White
H-1 Bryan Chichester Ethan Lochner
P-2 Andrew Marko Michael Badzey
S-1 Michael Behrendt Colton Barr
2nd Regiment James McKenna Mia Miller
C-2 Stephen Forbes Eric Englun-Krieger
E-2 Alyssa Pierson Ture Carlson
F-1 Conor Devlin Daniel Farias
N-1 Asa Winsauer Cade Foster
S-2 Nicholas Severance Brock Pugh
3rd Regiment Jahanna Shah Kyle Holman
G-1 Sebastian Michko Robert Buck
K-2 Carrson Baldwin Michael Monk
SQ-4 Robert Porter Hudson Wittig
SQ-18 Austin Sweeney Logan Fitzgerald
1st Wing Mia Birondo Sara Goetzinger
SQ-2 Carter Woodruff Matthew Semrick
SQ-3 Curtis Boyd Kyle Theule
SQ-8 Elisabeth Teitelman Hannah Sullivan
SQ-11 Jack Rzepecki Deziree Dickey
SQ-17 Daniel Whiddon Max Voss
2nd Wing Jacob Bronson Kaelyn Boe
SQ-1 Jacob Svetz John Lorei
SQ-12 Daniel Wintill Nathanael Hoskinson
SQ-16 John Rivera Michael Whittaker
SQ-21 Cathleen Marzolf Marshall Garrett
3rd Wing Ashlee Spence Sarah Andruss
SQ-5 Valerie Moran Maximilian Ruzic
SQ-6 Daniel Robertson Royya Osouli
SQ-20 Hugo Duran Hunter Cafiero
SQ-23 Nathan Houtz Cole Gulick
1st Brigade Weston Fisher William Brown
A-2 Jared McCary Brandon East
B-1 Joseph Lynch Matthew Gaas
F-2 Blake Watson Jordan Capola
L-1 Pierce Montgomery Dylan Boyd
2nd Brigade Garrett Beaty Cindy Jezierski
D-2 John Hayes Aaron Solymosy
E-1 Robert Johnson Ryan Hatzold
I-1 Reece Bennet Cole Hodges
K-1 Nam Cao Christopher Escamilla
3rd Brigade Kamryn Coryell Antonio Partida
A-1 Lily Connolly Johann Dube
B-2 Logan Clinger Mason Perez
C-1 Antonio Ramos-Michael Cameron Letourneau
D-1 Jeremy Nix Cohen Copek
Combined Band Nicholas Rossi Ross Beazley
Artillery Band Andrew Lim Daniel Stacey
A Batt Zachary Williams Wesley Feeny
B Batt Mitchell Kaus Ty Rast
C Batt Lewis Simms Klayton Bryan
Infantry Band Samuel Beatty Daniel Deanda
A Co Austin Parkman Xavier Coonrod
B Co David Feuerbacher Grover Barham
C Co John Hall Robert Ryan